Izstrādāts ar drošību kā pirmo prioritāti

Ērti noņemama tilpnes daļa
Tilpnes daļa ir ērti uzstādāma vieglai lietošanai un arī noņemama no pamatnes ātrai iztīrīšanai.

Drošība pirmajā vietā
Dublēti drošības sensori ļauj iekārtai darboties tikai tad, kad tilpne ir pilnībā un pareizi salikta, ļaujot sulu spiedei darboties droši katrā tās lietošanas reizē. Uzmaniet bērnus visu laiku, kad tiem ir atļauts darbināt sulu spiedi.

Dzesēšanas sistēma
Ar iestrādātām ventilācijas atverēm un zemu apgriezienu motoru.

40 apgriezieni minūtē

Pamatīgi izgatavots ar klusu darbību un nelielu vibrāciju

Izstrādāts lietošanai mājās, zemu apgriezienu motors rada maz troksni un vibrācijas, un garantē augstu izturību. Hurom ir oriģinālās lēnās izspiešanas tehnoloģijas sulu spiedes inovators pasaulē, kas to izgudroja 1974. gadā. Hurom ir vienīgais ražotājs pasaulē, kam  ir otrās paaudzes lēnās izspiešanas tehnoloģija.

Hurom sulu spiedes

Īpašības

Detaļas

Specifikācija

Galerija

Lietošana

Receptes

HF_Detalas.html
HF_Specifikacija.html
HF_Galerija.html
HF_Lietosana.html
HF_Receptes.html

VAĻĀ

CIET

Viegla tīrīšana

Izmanto progresīvo pašattīrīšanās funkciju starp sulu spiešanām, lai ērti un viegli iztīrītu sulas tilpnes iekšpusi. Kad esat pabeiguši, visas sulas spiedes tilpnes detaļas ātri un kārtīgi var izmazgāt izlietnē.

Viegla tīrīšana

Starp sulu spiešanām nav nepieciešams izjaukt un izmazgāt detaļas. Vienkāršai izskalošanai aizveriet sulas vārstu un izlaidiet cauri tīru ūdeni.

Rotējoša birstīte pret aizsērējumiem

Iekšējā rotējošā birstīte griežas sulas spiešanas laikā, lai vienlaicīgi attīrītu sulas tilpni un sietiņu, samazinot aizsērēšanu un palielinot sulas izspiešanas efektivitāti.

Tīra un higieniska lietošana

Sulu spiede ir aprīkota ar sulas vārstu, kas ļauj sulu ieliet pa tiešo glāzē, nepieļaujot nekādu noplūdi vai nopilēšanu. Savukārt padeve ir aprīkota ar vāku, kas neļauj sulu spiedei pieputēt un neļauj sulu spiedes tiplnē iekļūt svešķermeņiem, kad tā netiek lietota.

Viegli sajauc daudzveidīgas izejvielas

Sulas vārsts ļauj viegli sajaukt dažādas izejvielas sulas tilpnē tā, ka sulu pēc izspiešanas nav nepieciešams atsevišķi samaisīt. Tā iespējams pagatavot dažādas sajauktas, veselīgākas un biezākas sulas no vēlamajām izejvielām, kā arī pagatavot sojas vai riekstu pienu, mazulīšu barību un sulu kā veselu maltīti.

Izbaudi bagātīgāku dabisko garšu un uzturvielas

Hurom patentētā SST™ tehnoloģija izspiež izejvielas divreiz lēnāk nekā vairums citas sulu spiedes, rezultātā saglabājot dabisko garšu un uzturvielas.

Pagatavo sulu pēc savas vēlmes ar kontroles vārstu

Mūsu otrās paaudzes Hurom sulu spiede kontrolē biezumu izvadīšanas spiedienu ar jaunu kontroles vārstu, kas ļauj lietotājam pašam noteikt savu sulu konsistenci. Lietotāji pēc izvēles var izvēlēties sulu ar vairāk vai mazāk šķiedrvielām.

Globāli inovatīvā Hurom tehnoloģija, SST™

Hurom pasaulē vadošā, inovatīvā un patentētā otrās paaudzes SST™
Hurom oriģinālā inovācija
SST™ lēni izspiež izejvielas, samazinot berzi vai ar berzi radīto karstumu un palīdz saglabāt dabisko garšu un uzturvielas.

Hurom sulu spiede

HF Premium

Solis tuvāk dabai – divreiz lēnāka, divreiz labāka

Otrās paaudzes Hurom sulu spiedes saglabā dabisko garšu un uzturvērtību no augļiem, un dārzeņiem maigi saspiežot un izspiežot tos cauri savai pasaulē vadošajai lēnās izspiešanas tehnoloģijai (Slow Squeezing Technology – SST™), nevis tos samaļot ārkārtīgi lielos apgriezienos, kā tas ir citās sulu spiedēs.

Pirkt
http://goo.gl/forms/oOOk2JAuFW

40 apgr.
minūtē

Vārsts

40 apgr.
minūtē

80 apgr.
minūtē

Pazemināti apgriezieni

HE Sērija
HU-500 (HE-DBE04)

HH Sērija
HU-700 (HH-DBE11)

HF Premium
HU-700 (HF-SBE11)

279 €

489 €

599 €

HQ Sērija
HU-H16 (HQ-WWE13)

299 €

Hurom_HH_Serija_HU-700_%28HH-DBE11%29.html
Hurom_HE_Serija_HU-500_%28HE-DBE04%29.html
Hurom_HQ_Serija_HU-H16_%28HQ-WWE13%29.html